Sprzedam mieszkanie
249 000 zł
Opis ogłoszenia
Oferuje na sprzedaż2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w bloku na ulicy Fabrycznej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze trzypiętrowego budynku. Blok przeszedł termomodernizacje. Klatka schodowa jest wyremontowana. Ekspozycja okien jest dwustronna. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z Junkers - nowy. W mieszkaniu wymienione wszystkie okna na PCV.W skład mieszkania wchodzi:pokój gościnny, sypialnia, kuchnia, łazienka, osobne wc, korytarz, duży balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.Przy bloku jest wydzielone podwórko, ogrodzone z dostępem dla mieszkańców, brama na pilota z możliwością parkowania auta.Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 46 m2.LOKALIZACJAMieszkanie usytuowane jest w bardzo dobrej lokalizacji, ulica w centrum miasta, wyróżnia się świetnym dostępem do zaplecza usługowego, gastronomii, edukacji oraz rozwiniętej infrastruktury transportowej. W najbliższej okolicy dostępne są Szkoła Podstawowa nr 16, Przychodnia, przedszkola, sklep SpołemWYPOSAŻENIEMieszkanie jest umeblowane.INFORMACJE DODATKOWECzynsz w wysokości około 500 złotychMieszkanie z księgą wieczystą.Sprzedaż prywatna.Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl