Sprzedam grzejnik gazowy firmy Remington, używany miesiąc. Stan bardzo dobry. Mam dodatkowo butle gazową (11l) za 40 zł.
Informacje kontaktowe
To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.